Web Siteniz İçin Harika Yüklenme Ekranı Eklentisi Preloader

Preloader, web sitenize yaratıcı yüklenme animasyonları ekleyerek ziyaretçilerinizin dikkatini kolay bir şekilde çekmenizi sağlar. Modern yüksek hızlı internetlerin bizleri web site yüklenmesi konusunda biraz sabırsız ve şımarık bir hale getirdiğini söyleyebiliriz.  Herhangi bir web siteye girdiğimizde yüklenmesi 3 saniyeden fazla sürdüğünde bile isyan edebiliyoruz. Bu duruma çözüm olarak, hem ziyaretçilerinizin aynı durumu yaşamaması adına hem de güzel bir görünüm sağlamak adına preloader eklentisini sunmak istiyorum.

Preloader eklentisi aslında arka planda web site içerikleri yüklenirken ziyaretçiyi biraz olsun eğlendirmek için kullanılan ufak bir görsel şölendir. Bu sayede sitenize hem havalı bir açılış katmış hem de ziyaretçilerinizin dikkatini çekmiş oluyorsunuz. Her geçen gün gelişen kütüphanelerle birlikte insanlar da web sitelerde gördükleri bu tarz eklentilerden hoşlanıyorlar. Preloader eklentisi yaratıcılığınızı çok rahat bir şekilde kullanabilmenizi de sağlayan bir eklentidir. Web site logonuzu preloader animasyonuna dönüştürerek bir yüklenme ekranı oluşturabilirsiniz. Bu daha çok sizin ne düzey bir bilgiye sahip olduğunuza bağlı oluyor. Bir kütüphane keşfettiğinizde ona neler katabileceğinizi denemenizi tavsiye ediyorum. Ortaya güzel işler çıkabilir ve bu size artı bir motivasyon katabilir.

Birkaç Preloader Örneği  ;

Görüldüğü üzere çok eğlenceli ve göze hitap eden animasyonlar bulunuyor. Sizler de bu harika animasyonları web sitenizin açılışında kullanmak istiyorsanız, buradaki onlarca loader eklentilerinden seçiminizi yaparak,  kullanmaya başlayabilirsiniz.  


Yapılan Yorumlar
Erdem OFLAZ

Bir mum, diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.
 Kategoriler
 Popüler yazılar