Sketch için İhtiyacınız Olan Tek Site

Sketch tüm Adobe yazılımlarından çok daha ucuzdur, ayrıca özellikle dijital tasarım için yapılmış olup, mobil ve web tasarımcıları için mükemmel bir seçimdir. Kısaca Sketch Nedir?

Bohemian Coding tarafından yaratılan ve şu an, Apple, Facebook, Dropbox, Twitter ve bunlar gibi bir çok şirketin kendi uygulamalarını tasarlamak için kullandığı bir UI/UX tasarım programıdır. Sketch programında yeni iseniz, Sketch Uygulama Kaynakları ‘na bayılacaksınız. Bu ücretsiz web sitesinde öğreticiler, iş panoları, hazır tasarımlar gibi birçok içerik mevcut. Web ve mobil için simge setleri, yükleyiciler, logolar, butonlar ve çevrimiçi özgeçmiş gibi ilgili tasarım varlıkları için şablonlar ile birlikte komple GUI kitleri bulabilirsiniz. Her dosya, kendi ihtiyaçlarınız için düzenleyebileceğiniz ve restyle edebileceğiniz bir .sketch freebie olarak gelir. Çoğu, Dribbble gibi bloglarda veya sitelerde dışarıdan barındırılıyor. Ancak, birçok freebies doğrudan okuyucular tarafından gönderildi, bu nedenle kütüphane sürekli büyüyor. Bu sitede sadece freebies’in ötesinde bir sürü şey bulacaksınız. Bir başvuru kılavuzu olarak kaydedebileceğiniz eksiksiz bir klavye kısayolları listesi var. Bu, çevrimiçi büyük bir cheatsheet ile Sketch kısayollarını öğrenmeyi kolaylaştırır.

Ayrıca sadece Sketch’i kapsayan çevrimiçi Sketch Uygulama Kaynakları sitesi değil. Diğerleri düzinelerce var, hepsi topluluk sayfasında listeleniyor. Bu site, Sketch Uygulama Kaynakları’nın halihazırda en iyisi olduğunu düşünüyorum. Deneyim düzeyinden bağımsız olarak tüm Sketch kullanıcıları için gerçekten cennettir. Bu makalede Sketch kullananlar için, iş pnaoları, hazır tasarımlar ve öğreticiler içeren bir web sitesinden bahsettik. Siz de düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Yorumlar