Sgk Borcu Yoktur Dilekçe Örneği

Sgk borcu bulunmamaktadır dilekçe örneğini sizin için hazırladık. Bu dilekçe ile SGK’dan borcu bulunmamaktadır yazısı alabilirsiniz.Çeşitli Kurum ya da Kuruluşlar, bankalar, kredi tahsis eden firmalar, Kosgeb, TKDK , esnaf kefalet v.s. bu gibi tahsis edilecek kredi işlemleri ya da yapılacak ödemeler ile ilgili sizden SGK borcu bulunmamaktadır yazısı isteyebilir.

Eğer yanınızda çalışan işçi var ise sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamaktadır yazısını sosyal güvenlik kurumu e borcu bulunmamakta uygulaması üstünden rahatça alabilirsiniz. eğer sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamaktadır yazisini e sosyal güvenlik kurumu borcu yok sisteminden alamıyorsanız sosyal güvenlik kurumu borcu yok dilekçesi örneği ile Sosyal Güvenlik Kurumu’na müracaat yaparak sosyal güvenlik kurumu borç bulunmaz yazısını elden alabilirsiniz. Sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamaktadır yazısı dilekçesine aşağıdan göz atabilir, dilerseniz word şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sgk borcu bulunmamakta dilekçesi örneği

Tabi alınacak yazının özelliği ya da yazının verileceği kuruluşa göre sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamakta dilekçesi muhtelif olabilmektedir. Fakat alt taraftaki sgk’dan borcu bulunmamakta yazısı için dilekçe örneği işinizi görecektir. Borcu bulunmamakta yazısı alabilmek için ülkemiz genelinde herhangi 1 SGK’ya alt taraftaki sosyal güvenlik kurumu borcu yok yazısı dilekçe örneği ile başvurabilirsiniz. Sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamaktadır dilekçesi word şekilde buradan indirebilirsiniz:

Sgk borcu bulunmaz yazısı örneği

En çok aşırı alınan borç bulunmamaktadır yazısı örneği alt taraftaki gibidir. Aşağıda verilen örnek SGK ülkemiz geneli borcu bulunmamakta yazısı örneğidir.  Şayet KGF kredisi v.s. bu gibi özel 1 işlem için borcu bulunmaz yazısı almayacaksanız alt taraftaki bunun gibi ülkemiz geneli SGK borcu bulunmamaktadır yazısı işinizi fazlası ile görecektir.

İlgide kayıtlı dilekçeniz üzerine ülkemiz genelinde yapılan araştırmada, Kurumumuza 04.03.2019 tarihsel nedeni ile 5510 Sayılı Kanunun 4/a kapsam gereğinde çalıştırdığınız sigortalılardan ötürü borcunuzun olmadığı ve 4/b (Bağ-Kur) sigortalılığınızdan ötürü borcunuzun olmadığı, 5510 Sayılı Kanunun 60/g bendi kapsam gereğinde GSS prim borcunuzun olmadığı görülür.
İş Bu yazı, 5510 sayılı Kanunun 90’ıncı maddesinin 6. fıkrasına istinaden İLGİLİ MAKAM’a ibraz edilmek üzere düzenlenmiş olup, ilişiksizlik belgesi niteliğinde yoktur ve 31.03.2019 tarihine kadar hüküm ihtiva etmektedir.
Bilgi edinilmesini talep ederim.

Kgf sosyal güvenlik kurumu borcu yok dilekçe örneği

Kredi garanti fonuna verilmek üzere borcu bulunmaz talebinizi de üst kısımda örneği verilen dilekçe ile verebilirsiniz. Dilekçede yer alan Yazının Verileceği Kurum / Kuruluş kısmında KGF yazmanız yeterli olacaktır.

Kgf borcu bulunmamakta yazısı örneği

Kredi garanti fonuna verilmek üzere sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamaktadır yazısı örneği alt taraftaki gibidir. Kgf sosyal güvenlik kurumu borcu bulunmamakta yazılarında formata dikkat edilmelidir. Yazının alt taraftaki kgf vergi borcu bulunmamakta yazısı örneği bunun gibi olması gerekiyor. Ters durumda krediniz onaylanmayabilir. Kredi garanti fonuna verilmek üzere borcu bulunmaz yazısı başvurusunun nasıl yapılacağı, borcu yok yazısı örnekleri ve daha fazlası için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgide kayıtlı dilekçeniz üzerine, …………… vergi numarası üstünden ülkemiz genelinde yapılan araştırmada, Kurumumuza 04.03.2019 tarihsel itibariyle  hukuki ödeme zamanı geçmiş sigorta primi, işsizlik sigortası primi ve idari nakit borcunuzun olmadığı tetkik edilmiştir.
İş bu yazı, 5510 sayılı Kanunun 90’ıncı maddesinin 6. fıkrası ile Bakanlar Kurulunun 15/7/2009 tarihli ve 27289 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2009/15197 sayılı Kredi Garanti Kurumlarına Sağlanacak Hazine Desteğine İlişkin Usul ve Esaslar Konusu için Kararına istinaden KREDİ GARANTİ FONU’na ibraz edilmek üzere düzenlenmiş olup, ilişiksizlik belgesi niteliğinde bulunmamaktadır ve 31.03.2019 tarihine kadar hüküm ihtiva etmektedir.
Bilgi edinilmesini talep ederim.

Buradaki yazılarımız da ilginizi çekebilir.

  • Eğer ihaleli işin hakediş bedelini alabilmek için borcu bulunmamakta alacaksanız sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.
  • İhalelere katılmak üzere SGK borcu yoktur yazısı alacaksanız sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Sgk borcu bulunmaz yazısı alma işlemleri hakkındaki bütün merak ettiklerinizi Yorum kısmından sorabilirsiniz. 

İçerik Başlıkları

Etiketler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Yorumlar