Open Laravel ile Açık Kaynak Laravel Projelerini Keşfedin

Web geliştiricileri, zamandan tasarruf sağladıkları ve kod kalitesini geliştirdikleri için frameworkleri sever.PHP üzerinde birçok frameork olsa da en çok sevilen PHP Framework Laravel olduğunu söyleyebiliriz. Laravel kullanmaya başladıysanız önceliğiniz başka insanların yazdığı kodları incelemek olmalıdır. Bu işi sağlayan da Open Laravel. Site, dünyanın her yerinden en iyi açık kaynaklı Laravel projelerini merkezi olmayan bir depo olarak çalışıyor. Bu projelerin hepsi açık kaynak kodludur. Hazır site istiyorsanız hiç uğraşmanıza gerek yok, kullanabilirsiniz.

Şu anda Open Laravel’de inceleyebileceğiniz 77 projesi var. Yeni bir repo için bir öneriniz varsa, siteye gönderebilirsiniz. Bununla birlikte, kolay erişilebilmesi için GitHub’da barındırılması gerekir. Bu sitenin bir eksiğini belirtmem gerekirse filtreleme eksikliği. Her bir sayfaya manuel olarak göz atmanız, gönderimleriniz boyunca kronolojik olarak geri dönmeniz gerekir. Laravel projelerini bir yerde bulabileceğiniz tek platform. Bir projeye tıklarsanız, çok sayıda harika bilgi alırsınız:

Projenin ana sayfasına bağlantı GitHub repo’ya bağlantı Toplam yıldız / çatal Proje eklendiği tarih

Bu sitedeki çoğu projenin Laravel’de çalışan gerçek web siteleri olduğuna dikkat edin. Bu repolar yalnızca eklentiler veya boş temalar değil, kopyalayıp yapıştırıp başlatabileceğiniz şablonlar değildir. ReadMarvel, sitede barındırılan repo ile mükemmel bir örnek. Muhteşem bir web sitesidir ve kaynak kodu, GitHub’da% 100 ücretsizdir ve isteyen indirebilir.

ReadMarvel, sunucu spesifikasyonlarından posta ve ReCAPTCHA yazılımı için listelenen tüm gereksinimleriyle birlikte daha ayrıntılı repolarından biridir. Open Laravel’in gönderdikleri kalite standartlarına iyi bir örnek. Her PHP geliştiricisi bu sitenin kalitesinden çok memnun kalır. Yer imlerine koymak için mükemmel bir kaynaktır ve yalnızca Laravel’de çalışıyorsanız, en iyilerden biridir. Herhangi bir sorunuz varsa veya bazı özellikleri önermek isterseniz @openlaravel twitter hesabıyla etkileşime geçebilirsiniz. Bu makalede Laravel projelerini açık kaynak olarak bulabileceğiniz Open Laravel’den bahsettik. BU konu hakkındaki düşünceleriniz yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Yorumlar