Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücreti 2021

Dünya göz hastanesi muayene ücreti meselesi için paylaşımımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Türkiye’de yaklaşık 20 ayrı noktada etkinlik işaret eden Dünya Göz Hastaneleri deneyimli ekibi ile göz hastalıklarının teşhis ve tedavisi konusu için hizmet sunmaktadır. Bu paylaşımımızda dünya göz muayene ücretleri ve konu konusundaki bütün sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Dünya göz hastanesi randevusu nasıl alınır ?

Dünya Göz Hastanelerinden 2 yöntemle randevu alabilirsiniz.

  • Dilerseniz yedi gün 24 saat 444 dört 469 numaralı telefonu arama yaparak çağrı merkezi aracılığı ile randevu alabilirsiniz.
  • Bir diğeri alternatif ise resmi sayfası üstünden online randevu almaktır.
  • Hemen sayfasını ziyaret edin.
  • Bu sayfada adınızı, soyadınızı, randevu alabilmek dilediğiniz hastane merkezi ve doktoru seçtikten sonrasında randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Devlet hastanesinden, aile hekimliklerinden online ya da telefonla randevu alabilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dünya göz muayene ücreti ne kadar ?

Dünya göz muayene ücreti sigortalı ya da sigortasız şekilde farklılık göstermektedir. Herhangi 1 kapsamda sosyal güvencesi olmayanlardan yüksek muayene ücreti rica edilmektedir. Dünya göz hastanesi muayene ücretleri bütün merkezlerde tıpkı değildir. Örneğin İstanbul göz hastanesi muayene ücreti ile Bursa dünya göz hastanesi muayene ücreti tıpkı olmamaktadır.

Sizin için çağrı merkezini arama yaparak güncel muayene ücretleri meselesi için bilgi edindik. İstanbul dışındaki yerlerde profesyonel hekim ücreti SGK katkı payı ile yanında ortalama 150-200 TL arasında, doçent ve profesör ücretleri ise ortalama 250-300 TL aralığında değişmektedir. İstanbul’da ise ortalama profesyonel ücreti 200-250 TL arasında, doçent ve profesör ücretleri ise ortalama 300-400 TL bünyesinde değişmektedir. Samsun dünya göz muayene ücretleri, bayrampaşa göz hastanesi muayene ücreti ve ankara dünya göz hastanesi muayene ücreti de yaklaşık şekilde belirtilen tutarlar kadar olacaktır.

Yukarıda belirtilen muayene bedelleri herhangi 1 kapsamda aktif sosyal güvencesi olanlar için geçerlidir. Şayet aktif yoksa bu halde muayene bedeli üst kısımda belirtilen tutarların yaklaşık şekilde iki sert civarında olacaktır. Öbür devlet hastaneleri ve özel hastanelerde sigortalı ve ya sigortasız muayene ücretleri ve bütün ayrıntılara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dünya göz emeklilere parasız muayene yapıyor mu ?

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aylığı saha şahısların dünya göz hastanelerinde parasız şekilde muayene hakları bulunmakta. Tabi bunun için dikkat çekici şartların sağlanması gerekebilir. Bu şartlar;

  • Randevunun hafta içi olması,
  • 55 yaşın yapılmış olması gerekmektedir.
  • Ücretsiz muayenede tabip tercihi alınmamaktadır.

İçerik Başlıkları

Etiketler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Yorumlar