Burger King Maaşları, Çalışma Şartları 2021

Burger king maaşları ne kadar ? Burger King hem türkiyede hem de küresel çapta en önemli Fastfood firmalarından biri. Bu sebepten burger king de çalışmak da referans açısından ciddiyet arz etmekte. Bu paylaşımımızda burger king çalışmak için aranan şartlar,  Burger King maaş hesaplama ve burger king çalışma saatleri ve maaşı meselesi için bütün bilgileri bulabilirsiniz.

Burger king çalışma koşulları 2021

Burger king çalışma kurallarını ve işe alınacak şahıslarda aranan kuralları şu biçimde sıralayabiliriz;

  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Erkekler için askerliğini yapmış olmak ya da askerlikle ilişiği olmamak,
  • Fiziken hizmet sektöründe çalışmasına mani 1 sağlık sorunu olmaması,
  • Tercihen daha evvelinde hizmet sektöründe çalışmış olmak,
  • İletişim becerisi yüksek,
  • Tercihen en az İdadi ve ya üstünde mezuniyeti olmak benzeri kurallar aranır.

Burger King çalışma saatleri

Genelde AVM’lerde yer aldığı için açılış ve kapanış saatleri de avm açılış ve kapanış saatlerine göre belirlenmektedir. Genel şekilde burger king açılış saati 10.00 kapanış ise akşam 22.00 olabilmektedir. Tabi bu AVM politikası ve ya işletmenin olduğu yer politikalarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Çalışanlar bu saatler bünyesinde çift vardiya usulüne göre çabalamaktalar. Örneğin 09.00-16.30, 14.00-22.00 bunun gibi çift vardiya mesai saatleri uygulanır. Gündelik çalışma zamanı meslek kanununa göre en fazla sekiz saat olduğundan sekiz saat üstündeki çalışmalar için fazla mesai ödenmesi gerekir.

Burger king part time çalışma saatleri

Parttime Öbür adı ile kısmi zamanlı çalışma meslek kanununa göre haftalık çalışma döneminin en az 2/3’ü oranında çalışma manasına gelir. Dolayısıyla parttime çalışmada insanın haftalık en az 30 saat çalışması gereklidir. Burger King’de part time çalışanlar haftalık bir günlük olarak izin de çıkarıldığında kalan 6 gündelik zamanda günde en az beş saat çalıştırılırlar. Çalışma süreleri yani meslek başı yapılacak saat ve bitiş saati Müdürleri anlamında belirlenir ve saat 10.00-22.00 bünyesinde en az beş saat çalışacak biçimde ayarlanır.

Burger king eleman maaşları 2021

Burger king çalışan maaşları ayrıcalıklı kriterlere, tecrübeye ya da çalışılan pozisyona göre farklılık gösterir. Tam süreli yani aylık 30 gün üstünden burger king çalışanları maaşları in altında olamaz. 2021 yılında bekar ve çocuksuz 1 çalışanın alacağı en düşük net maaş tutarı 2825,90 TL’dir. Kadrolar bazında güncel maaşlar ise aşağıda ayrı ayrı belirtilmiştir.

Burger king part time maaş 2021

Parttime çalışanlara ödenecek maaş asgari ücret seviyesinden hesap edilir. Kısmi zamanlı şekilde çalışanların 2021 yılı için alacakları net maaş tutarı en düşük 1412,95 TL civarında olmaktadır.

Burger king kurye maaşları 2021

Kuryeler paket servislere bakarlar ve Öbür personele göre tabi ki yaptıkları meslek biraz daha zor vardır. Kuryelere ödenecek en düşük maaş Şayet bekar ve çocuksuz ise 2825,90 TL olabilmektedir. Şayet kurye evli ise ve çocuk da var ise bu halde ortalama maaşı 3000 TL civarında ödenmektedir.

Burger king kasiyer maaşları 2021

Kasiyerler her ne kadar sorumluluğu ve hesap verilebilirliği en yüksek pozisyon olsa da ödenen maaşlar ne yazık ki asgari ücret seviyesini geçmemektedir. Kasiyere ödenecek en düşük maaş da Şayet bekarsa ve çocuk da yok ise 2021 için en düşük 2825,90 TL vardır. Evli olması ve çocuk sayısı esas alınarak ödenecek maaşlar farklılık gösterebilecek ve 3000-3200 civarına kadar yükselebilecektir.

Burger king supervisor maaşları 2021

Supervisor Müdür yardımcısı ya da şef şekilde nitelendirilebilir. Supervisor şekilde vazife yapanlar çoğunlukla normal çalışana göre %20-25 oranında daha fazla maaş alırlar. Burger King’de supervisor şekilde çalışanların ortalama maaşı 2021’de 3500-4000 TL arasında değişmektedir.

Burger king müdür maaşı 2021

Gelelim Müdür ve burger king vardiya müdürü maaşına. Tabi ki idari mesuliyet ve tecrübeye bağlı şekilde çalışanlar bünyesinde en yüksek maaş Müdüre ödenmiş olacaktır. Ortalama en düşük burger king müdür maaşları 2021 yılı için 4500-5000 TL bünyesinde değişmektedir.

İçerik Başlıkları

Etiketler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Yorumlar